Sporto klubo atmintinė

Sveiki, labai džiaugiamės kad tapote mūsų Oxygym šeimos nariu. Mes jaučiamės atsakingi už jūsų patirtį mūsų klube ir norime išpildyti jūsų lūkesčius visu 100%


Sportas

Oxygym sporto namų filosofija yra pagrysta dėmesiu klientui ir profesionalumu, todėl norėdami pasiekti geresnių rezultatų ar sumažinti viršsvorį o gal išmokti taisyklingai išskirtinai jums pritaikius treniruočių planą, būtinai kreipkitės į mūsų pardavimų vadybininkę ir užsisakykite asmeninio trenerio paslaugas. Sportuojant jūs visada galite teirautis mūsų trenerių patarimų, esant abejonėms dėl pasirinkto pratimo irgi būtinai teiraukitės šalia esančio trenerio. Atminkit, pas mus dirba aukščiausio lygio treneriai specialiai paruošti darbui šitame sporto klube. Labai prašome naudotis rankšluoščiais ir pasitiesti prieš atliekant pratimą-gerbkime save ir kitus.


Asmeninės treniruotės

Norėdami kuo efektyviau padėti jūms tobulėti mes siūlome bent pradžioje kreiptis į administraciją ir pasirinkus trenerį pasiimti treniruočių paketą. Minimalus treniruočių paketas yra 6 treniruotės bei į jį įeinantis individualus treniruočių planas. Treniruotės apmokamos atskiru mokėjimu ir į narystės kainą neįeina. Treniruočių kainos individualios ir priklausomai nuo trenerio skiriasi. Pinigai už treniruotes visada mokami į priekį ir treniruočių kiekis registruojamas lygiai toks koks yra avansas. Per mėnesį galima atšaukti 2 treniruotes be jokios priežasties. Treniruotė atšaukiama žinute arba skambučiu ne vėliau kaip dienai prieš treniruotę. Tą pačią dieną atšaukimas negalimas, tokiu atveju pinigai nuskaičiuojami. Turint nedarbingumo pažymėjimą, treniruotės atšaukiamos visą ligos laikotarpį. Taip pat, turint nedarbingumo pažymėjimą stabdoma ir metinė sporto klubo narystė.  Mėnesinės narystės nėra stabdomos. Dėl visų paketų smulkesnės info, stabdymo ir galiojomo kreipkitės į pardavimų skyrių.


Virtualus treneris

Aerobikos salėje jūsų patogumui vyksta grupinės treniruotės nustatytu grafiku (kuris skelbiamas internetinėje klubo svetainėje) bet jeigu jūs norite sportuoti kitu laiku ar individualiai jūsų paslaugoms yra įrengtas „virtualus treneris” todėl pasirinkę norimą treniruotę jūs galėsite sportuoti kartu su mūsų treneriais video treniruotėse, kur aiškiai ir techniškai bus perteikti visos grupinių treniruočių aspektai.


Vanduo

Jūsų patogumui sporto salėje yra filtruotas vanduo. Jums tik reikia turėti savo mėgstamą gertuvę.


Myzone širdies stebėjimo sitema

Taip pat mūsų salėje yra naudojama MY ZONE širdies stebėjimo sistema grupinėse treniruotės arba dirbant asmeniškai su treneriu. Kitu atveju galite įsigyti My Zone stebėjomo diržą mūsų administracijoje ir naudoti savo širdies stebėjimui, tiek klube, tiek už klubo ribų.


SPA zona

Piečių darbo laikas yra I-III-V 17-20.30val, II-IV 10-13.30, VI- 10-17.00, VII-10-14.00 Dušuose rasite dušo gelį, o taip pat plaukų džiovinimo zonoje rasite
šampūną, kūno lasijoną, dezodornatus bei kitas higienines priemones.


Kokteilių aparatas

Sporto klube veikia proteino baras-aparatas, kuriame atsiskaičius bankine bekontakte kortele, galėsite atsigaivinti gaiviais baltyminiais
kokteiliais.


Atminkite, mūsų tikslas yra jūsų įgyvendinti lūkesčiau ir pasiekti tikslai. Mes augame tobulėdami ir gaudami gryžtamajį ryšį iš Jūsų todėl klauskite, sakykite savo pastebėjimus ir įžvalgas.
Gero ir sveiko sporto bei nuostabių rezultatų.

Visa informacija telefonu +37065200503

Call Now Button