Justinas Mačinskas - kineziterapeutas manualistas

Apie save trumpai:

Mano pašaukimas padėti žmonėms taikant medicinines žinias ir praktikas – padedu žmonėms atsikratyti skausmo ir sustiprėti taikydamas kinziterapiją, manualinę terapiją, masažą bei mankštas.

Mano moto: Most injuries occur from doing too much too fast after too little done for too long

Treniravimo stilius:

Nuolat tobuliniu tiek praktinius įgūdžius, tiek teorines žinias – lankau aukščiausio lygio seminarus, skaitau mokslinius straipsnius tam, kad klientams galėčiau padėti kuo efektyviau. Treniruotė pritaikomas pagal konkrečią problemą – ar tai būtų reabilitacija po traumos, ar tiesiog diskomfortą keliantis skausmas, atsiradęs dėl netaisyklingo gyvenimo būdo ar tiesiog norėjimas sustiprėti.

Bendravimo stilius su klientais:

Stengiuosi bendrauti atvirai, nes tai padeda pažinti klientą. Mėgstu informaciją pateikti pavydžiais, nes noriu padėti klientui lengviau suprasti fizinės medicinos plonybes.

Ko klientas gali tikėtis iš tavęs ateidamas dirbti su tavimi ir ko tu tikiesi iš kliento?

Klientas gali tikėtis 100% pastangų bei domėjimosi jo problema. Man įprasta laisvu laiku skaityti straipsnius ir gilintis į kliento problemą tam, kad jis kuo greičiau pamirštų skausmą ir sutvirtėtu. Iš kliento tikiuosi atsakingo požiūrio į mano patarimus, ir 110% darbo treniruočių metų ir po jų.

Call Now Button