Mindaugas Kulikauskas

Mindaugai, trumpai apie save:

Boksas – mano gyvenimas. Tuo ,,verdu” bei gyvenu kiekvieną mielą dieną ir taip jau dešimtmečiais. Kovos ringe yra praeityje, dabar mane labiau ,,veža” vesti įdomias, iškrovą garantuojančias treniruotes mane pasirinkusiems žmonėms.

Kaip apibūdintum savo treniravimo stilių?

Klientui galiu garantuoti vieną – 100% iškrovą per treniruotę. Bokso treniruotės puikus būdas ,,pasileisti” ir iškrauti visas per dieną susikaupusias emocijas, pergales bei pralaimėjimus. Klientus skatinu išleisti viską, kas susikaupė per dieną, į ,,letenas” 😉

Kaip apibūdintum savo bendravimo stilių su klientais?

Moku išgirsti, įsigilinti ir pasakyti tai ką reikia, o kartais ir tai, ką žmogui norisi išgirsti, kad galėtų judėti į priekį, nepasiduoti, nugalėti savo nuostatas.

Ko klientas gali tikėtis iš Tavęs ateidamas dirbti su Tavimi ir ko Tu tikiesi iš kliento?

Iš kliento noriu tik vieno, kad pradėtu ir nepalūžtu per pirmas dvi savaites, o paskui pajutus bokso elementų naudą jo kūnui bei kasdienei savijautai – nesustotų. Iš manęs klientas gali tikėtis nuoširdaus darbo, atsidavimo per treniruotes ir profesionalumo.

Kokie Tavo nuomone yra pamatiniai principai sėkmingos kliento-trenerio draugystės?

Klientui pajautus bokso treniruočių naudą jo kūnui, kasdienybei bei apskritai jo gyvenimui už salės ribų ir virtus tokiam pačiam treniruočių fanui kaip treneris – draugystė garantuota.

Call Now Button