Vitalijau, trumpai apie save:

Esu jaunas, užsispyręs ir motyvuotas asmeninis treneris, kuris į kiekvieno problemas/tikslus pažiūri asmeniškai. Naudojuosi mokslu pagrįstomis ir išbandytomis metodikomis, į jas visada įsigilinu ir pirmiausia išmėginu pats, o savo turimas žinias nuolatos stengiuosi atnaujinti ir pagilinti.

Kaip apibūdintum savo treniravimo stilių?

Mano treniravimo stilius išsiskiria tuo, jog didžiausią dėmesį skiriu į žmogaus sveikatą, savijautą ir bendrus gyvensenos pokyčius su kuriais ateina ir fiziniai pasikeitimai

Kaip apibūdintum savo bendravimo stilių su klientais?

Su klientais bendrauju nuoširdžiai, visada stengiuosi rasti bendrą kalbą, jog į treniruotes ateiti būtų tik dar smagiau. Taip pat visada  paskatinu nepasiduoti ir palaikau sunkiausiais momentais. O mano pagrindinis tikslas, kad klientas manimi galėtų pasitikėti visu 100%.

Ko klientas gali tikėtis iš Tavęs ateidamas dirbti su Tavimi ir ko Tu tikiesi iš kliento?

Klientas visada gali tikėtis, jog padėsiu pakeisti blogus įpročius – gerais, taip pat susitvarkyti su probleminėmis vietomis (sveikatos problemos, raumenų skausmai, disbalansai ir t.t.) tačiau prieš ateinant klientas turi suprasti, jog treniruotės yra pritaikytos kiekvienam asmeniškai, todėl jos tikrai nebus lengvos, o vienintelis dalykas kurio tikiuosi iš kliento aš, tai yra visiško atsidavimo ir pasitikėjimo manimi kaip šios srities specialistu.

Kokie Tavo nuomone yra pamatiniai principai sėkmingos kliento-trenerio draugystės?

Pagrindinį pamatą tarp sėkmingos draugystės sudaro, kliento ir trenerio principų sutapimas, nuoširdus abipusis užsibrėžtų tikslų siekimas ir taip pat abipusis pasitikėjimas ir komunikavimo pastovumas.