Grupinės treniruotės

Slaptažodžio priminimas

Priminimas bus išsiųstas elektroniniu paštu


Prisijungti

{{klaida}}

Registruotis

{{klaida}}

{{klaida}}

  1. Užsiregistravus klientas sutinka, kad atvyks į pasirinktą treniruotę.
  2. Registracija galioja tik vienai savaitei. Treniruočių sąrašas atsinaujina kiekvieną dieną 23h. Į treniruotes siūlome registruotis likus keliomis dienomis iki treniruotės pradžios.
  3. Atšaukti ir registruotis treniruotei galite likus ne mažiau kaip viena valanda iki treniruotės pradžios.
  4. Jei treniruotė neįvyks Jūs būsite informuoti elektroniniu paštu kuriuo registravotės prie Oxygym paslaugų sistemų, ne vėliau kaip 45 min. iki treniruotės pradžios.
  5. Registracijos metu Jūsų asmeninė informacija išsaugoma ir saugiai laikoma serveriuose, likusi Jūsų įrenginyje ir oficialiu prašymu visada gali būti panaikinta.

Spausdami registruotis treniruotei sutinkate su Oxygym sporto klubo taisyklėmis, grupinių treniruočių sąlygomis ir asmeninių duomenų surinkimu norint pasiūlyti geriausią patirtį naršant.

Prisijunkite norėdami patikrinti treniruotes prie kurių prisiregistravote

Atsiprašome, tačiau negalime užtikrinti geriausios vartojimo patirties jūsų paskyrai, prašome prisijungti iš naujo.

Sąrašas treniruočių į kurias užsiregistravote

{{item.Treniruote}}

{{item.Diena}}


Rytinės grupinės treniruotės
Vakarinės grupinės treniruotės
REIKALINGA PAGALBA?
SKAMBINKITE
RAŠYKITE
ADRESAS
DARBO LAIKAS

I – V: 5.00 – 22.00
VI: 8.00 – 18.00
VII: 8.00 – 18.00

SAugu
patogu

Ir paprasta.

Saugios grupinės treniruotės
mažomis grupelėmis

Prisitaikydami prie naujosios realybės pristatome naują, saugų, patogų ir itin lankstų grupinių treniruočių konceptą į rinką. Kiekvieną savaitę galite rinktis iš didelio kiekio įvairiausių grupinių treniruočių suskirstytų pagal trenerių užimtumą tą savaitę. Į šias treniruotes gali registruotis visi norintys klubo nariai, tačiau treniruotės vyks minimaliai užsiregistravus dviem, o maksimaliai – šešiems žmonėms. Nuo žmonių kiekio priklausys ir grupinės treniruotės kaina, t.y. dviese sportuojant kaina skirsis negu sportuojant šešiese. Užsiregistruoti į treniruotes itin paprasta – Jums tereikia pasirinkti dominančią treniruotę savaitės kalendoriuje mūsų tinklapyje ir užsiregistruoti internetu. Pasiekus minimalų dviejų žmonių kiekį apie treniruotės patvirtinimą Jums praneš grupinės treniruotės treneris. Daugiau informacijos galite gauti administracijoje arba pas klubo trenerius.